Kontakt

Besöksadress

Sveavägen 56
Budadress:
Luntmakargatan 45

Postadress

Box 3159
103 63 Stockholm

Telefon

08-696 81 00

Hitta till vår besöksadress

Titta på kartan

Faktureringsadress

Bonnierförlagen AB
FE 5673 – 1008
831 90 Östersund

E-postadress

info@forum.se
  • Facebook
  • Instagram

Kommunikation & Försäljning

Elena Bozinova

Elena Bozinova

Kommunikationskoordinator

elena.bozinova@bonnierforlaggen.se

08-696 80 07, 070-313 9330

Caroline Ernsth

Caroline Ernsth

caroline.ernsth@bonnierforlagen.se

08-696 80 31

Pia-Maria Falk

Pia-Maria Falk

Marknadschef Bokförlaget Forum

piamaria.falk@bonnierforlagen.se

076-526 11 96

Sofia Heurlin

Sofia Heurlin

Kommunikationsstrateg

sofia.heurlin@bonnierforlagen.se

08-696 87 21

Marie Lok Björk

Marie Lok Björk

Mediekontakt/Projektledare

marie.bjork@bonnierforlagen.se

08-696 83 70

Marie Jungsand

Marie Jungsand

Mediakontakt/projektledare

marie.jungsand@bonnierforlagen.se

08-696 84 73, 0765-42 80 74

Charlotta Larsson

Charlotta Larsson

Kommunikationsstrateg

charlotta.larsson@bonnierforlagen.se

08-696 80 50

Clara Lundström

Clara Lundström

Mediekontakt/Projektledare

clara.lundstrom@bonnierforlagen.se

08 696 80 00, mobil 076 526 09 22

Göran Wiberg

Göran Wiberg

Försäljningschef skönlitteratur

goran.wiberg@bonnierforlagen.se

08-696 80 83, 070-546 06 16 33

Martin Harris

Martin Harris

Försäljningschef facklitteratur

martin.harris@bonnierforlagen.se

08-696 89 50, 076-542 8050

Helene Antelius Eklund

Helene Antelius Eklund

Projektledare

helene.antelius.eklund@bonnierforlagen.se

08-696 84 87

Redaktion

Mattias Abrahamsson

Mattias Abrahamsson

Förläggande redaktör

mattias.abrahamsson@forum.se

08-696 84 26

Malin Berglund

Malin Berglund

Ansvarig Lovereads

malin.berglund@forum.se

08-696 81 72

Caroline Croona

Caroline Croona

Förlagsredaktör

caroline.croona@forum.se

08-6968259

Susanna Eriksson Lundqvist

Susanna Eriksson Lundqvist

Förlagsredaktör

susanna.eriksson@forum.se

08-696 86 28

Johanna Gustavsson

Johanna Gustavsson

Förläggare

johanna.gustavsson@forum.se

070-227 96 11

Susanna Huldt Lundqvist

Susanna Huldt Lundqvist

Förlagsredaktör

susanna.huldt@forum.se

070-566 44 04

John Häggblom

John Häggblom

Förläggare

john.haggblom@forum.se

08-696 87 06

Lisa Jonasdotter Nilsson

Lisa Jonasdotter Nilsson

Redaktionschef

lisa.jonasdotter.nilsson@forum.se

08-696 86 89

Annie Kabala

Annie Kabala

Förlagschef

annie.kabala@forum.se

08-696 80 03

Rasmus Klamas

Rasmus Klamas

Redaktör med reprintansvar

rasmus.klamas@forum.se

070 226 45 69

Teresa Knochenhauer

Teresa Knochenhauer

Förläggare

teresa.knochenhauer@forum.se

08-696 84 34

Eva Kruk

Eva Kruk

Förläggare

eva.kruk@bonnierfakta.se

08-696 86 38

Per Lilja

Per Lilja

Designansvarig

per.lilja@forum.se

08-696 81 88

Åsa Lindström

Åsa Lindström

Förläggare

asa.lindstrom@forum.se

08-696 86 66

Andreas Lundberg

Andreas Lundberg

Förläggande redaktör

andreas.lundberg@forum.se

08-696 87 03

Karin Lundwall

Karin Lundwall

Operativ chef

karin.lundwall@forum.se

08-696 80 20

Thomas Lundvall

Thomas Lundvall

Förlagsredaktör

thomas.lundvall@forum.se

08-696 86 23

 Lydia Milles Gedin

Lydia Milles Gedin

Redaktionskoordinator

lydia.millesgedin@forum.se

08-696 84 40

Martin Ransgart

Martin Ransgart

Publicistisk chef facklitteratur

martin.ransgart@bonnierfakta.se

08-696 84 83

Johan Stridh

Johan Stridh

Förlagsredaktör

johan.stridh@forum.se

08-696 85 23

Meja Uhlander

Meja Uhlander

Redaktionskoordinator (vik)

meja.uhlander@forum.se

0765-261821

Robert Wangeby

Robert Wangeby

Förläggare

robert.wangeby@forum.se

08-696 80 94

Liselott Wennborg Ramberg

Liselott Wennborg Ramberg

Förlagsredaktör

liselott.wennborg.ramberg@forum.se

08-696 84 70

Cecilia Viklund

Cecilia Viklund

Förläggare, hälsa

cecilia.viklund@bonnierfakta.se

08-696 87 05

Linnea von Zweigbergk

Linnea von Zweigbergk

Förläggande redaktör

linnea.von.zweigbergk@forum.se

08-696 85 13

Kerstin Ödeen

Kerstin Ödeen

Förlagsredaktör

kerstin.odeen@forum.se

08-696 84 76

Mia Öhrn

Mia Öhrn

Förläggare

mia.ohrn@bonnierfakta.se

08-696 81 00

Ebba Östberg

Ebba Östberg

Publicistisk chef skönlitteratur

ebba.ostberg@forum.se

08-696 81 22

Foreign rights

Matilda Gredfors Andersson

Matilda Gredfors Andersson

matilda.gredfors.andersson@bonnierrights.se

matilda.gredfors.andersson@bonnierrights.se